Cargobus avab pakipunktid

Cargobus avab pakipunktid, et vastata järjest kasvavale huvile ning vajadusele Cargobusi pakkide kullerteenuse vastu. Tänu alanud koostöödele on nüüd võimalus saadetisi kätte saada ning teele panna ka pakipunktidest. Pakipunktid on alternatiiviks ukseni kullerteenusele, mida seni on kasutanud põhiliselt ärikliendid.

Cargobusiga on võimalik pakke saada või neid saata nii Eestis, Baltikumis kui ka Euroopas. Eesti kõige kiirem Cargobus Express pakiteenus toimib ühest esindusest teise esindusse saates. Pakipunkti külastab kuller enamasti kord tööpäeva jooksul. Pakkide pealekorjest alates jõuavad pakid suuremate linnade esindustesse kohale 2-6 tunni jooksul, mujale Eestisse 24 tunni jooksul ning eriti kaugetesse piirkondadesse kuni 48 tunni jooksul. Kuni 30-kilose saadetise saatmine kas Cargobus esindusse või teise pakipunkti Eestis maksab 6 eurot (5.-+käibemaks), kuni 50-kilone 9 eurot (7,50 + käibemaks) ja kuni 100-kilone 15 eurot (12,50 + käibemaks). Saadetis võib koosneda mitmest pakist ning kõik Cargobusiga saadetavad pakid on kindlustatud.

2014 suvel ja sügisel on avatud:

Otepää pakipunkt 

Elva pakipunkt 

Kaunase pakipunkt 

Tabasalu pakipunkt 

Keila pakipunkt 

Mustvee pakipunkt 

Märjamaa pakipunkt 

Lihula pakipunkt 

Muhu pakipunkt 

Põltsamaa pakipunkt 

ja veel mitmetes-mitmetes Eestimaa asulates ning lisaks 16 pakipunkti Läti linnades.

Pakkide arvu kasvades on plaanis pakipunktide teenust kiiremaks muuta ning kullerit tihemini pakke viima-tooma lähetada. Eesmärk on välja arendada klientide vajadustele vastava tihedusega pakipunktide võrgustik. Pakipunktide asukohtade valikul on kõige olulisem tegur klientide jaoks mugav asukoht.

Karte