Haagise rent uudse lisavõimalusega

Cargobus alustas kerghaagiste renditeenuse pakkumist. Eriliseks muudab renditeenuse lisavõimalus haagis kätte saada ning tagastada kas Cargobus esindustes või kliendi valitud kohas üle Eesti.

”Tahtsime turule tuua eristuvat teenust, mis vastab inimeste muutunud ootustele ning ajaväärtustamisele. Meie haagise saab võtta Tallinnas ja tagastada Tartus, kasvõi oma koduhoovi ukse taga,” tutvustab Cargobus juhatuse esimees Kadri Johanson uut võimalust. ”Oleme juba kogenud esimeste klientide positiivselt üllatunud kommentaare, et just sellist teenust nad vajavad ning on pikalt oodanud.”

Koostöös AS SEBE Tellimusreisiga pakutakse võimalust rentida ka suurhaagist pikkusega 4 meetrit ning kandevõime 1500kg. Suurde haagisesse mahuvad näiteks kogu reisiseltskonna jalgrattad või surfivarustus.

Kiirema teenuse pakkumiseks on plaanis tulevikus kerghaagiste arvu suurendada ning hoida neid suuremates linnades optimaalses koguses käepärast.

Cargobus pakub pakiveo- ja kullerteenust Eestis ning rahvusvaheliselt aastast 1992. Cargobusi lubadus oma klientidele on pakiveo korraldamine loetud tundidega üle Eesti ja Baltikumi.

Lisainfo, hinnakirjad ja tellimine

 

Karte