Müügis on jõuluüllatused

Esindustes on alanud jõuluüllatuste müük. Võimalik on valida 3 erineva jõuluüllatuse vahel: pähklid Lätist (12.-), Shakotis Leedust (10.-) või angervaksasiirup Eestist (10.-).

Pähklikastist leiab kilo metsapähkleid, kilo kreeka pähkleid ning toreda puidust pähklipurustaja. Shakotis ehk "kuusekook" on atraktiivse väljanägemisega traditsiooniline Leedu küpsetis, mis on maitsev ja atraktiivne lauakaunistus igale pühadelauale. Kuusekook sisaldab jahu, suhkrut, muna, margariini, koort ja punast palmiõli. Cargobus tellimusel valmistatud mahe angervaksasiirup lõhnab suve järele ning on abivahendiks paljude hädade korral, selle kasutusvõimalustele seab piire vaid teie fantaasia.

Just sellise tervisliku ja isuäratava pähklivaliku, omapärase ja suussulava kuusekoogi või tervendava ja suurepärase imejoogi saab soetada Cargobus esindustest. Ostusoovi korral võib jõuluüllatuse tellida kulleriga, sel juhul lisandub kullertasu. Soovi korral võib lasta valitud jõuluüllatuse pakkida krõbisevasse tsellofaani (teenustasu 1.-).

Jõuluüllatused

 

Karte