Lühinumber 17799

17799 - just sellest numbrist saab meie lootust mööda peagi Eesti üks tuntumaid lühinumbreid. Pakiteenuse sektoris kohe kindlasti :-)

Tegemist on Cargobusi uue infotelefoni lühinumbriga, kust saab kiirelt vastuseid nii pakiveo aegade ja hindade kui ka võimaluste ning tingimuste kohta. Lühinumbrile helistamisega ei kaasne eritariife, kehtib tavapärane kohaliku kõne maksumus. Kõige olulisem on aga see, et infotelefon hakkab vastu võtma kulleri või pakiteenuse tellimusi üle Eesti. Senine Cargobus info- või tellimistelefonide võrk koosneb ca 40-st laua- või mobiiltelefonist, millele vastamise kiiruse ning kvaliteedi tagamine on keeruline väljakutse. Samm-sammult algav kõnede tsentraliseerimine uuele lühinumbrile võimaldab tõsta klienditeeninduse taset ootuspärasele või ka seda ületavale astmele.

Tulevikus on plaanis 17799 muuta võimekaks kõnekeskuseks, kust päringuid asjatundlikult käsitletakse või laiali suunatakse. Juba täna ja praegu, vajades kullerit või paki saatmise infot, on vaja valida vaid

Lühinumber 17799

Karte